Művezető (kert- és tájépítés)

Teljes munkaidő
Németország
1 évpal ezelőtt posztolva

Jellemzők

Kategória

Kert-, park- és sportpályaépítés

Szükséges jogosítvány

B kategória

Szükséges nyelvtudás

legalább B1

Szakmai végzettség

nem szükséges

Alapbér

br. 14,50 - 16,50 euro/munkaóra

Részletek

MŰVEZETŐT KERES NÉMETORSZÁGI KERT- ÉS TÁJÉPÍTŐ VÁLLALKOZÁS

Az Ön feladatai:

  • Általános kert- és tájépítő feladatok ellátásában 2-5 fő irányítása és a munkálatokban való aktív részvétel: elsősorban teraszok építése magánkertekben, emellett térköves munkák a földmunkáktól a szegélyezésen és vízelvezetésen keresztül a térburkolásig, valamint zöldterületek és egyéb szabadtéri objektumok kialakítása.
  • Tervrajzok olvasása, értelmezése, alapanyag megrendelések lebonyolítása, kivitelezés ütemezése és megszervezése, stb.
  • A cégvezetővel és ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetés.

Amit kérünk Öntől:

  • Kert- és tájépítő munkákban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás legalább B1 szinten
  • Földmunkagépek használatában való jártasság
  • Fizikai, lelki és szellemi alkalmasság
  • Megbízhatóság, rugalmasság és önálló munkavégzés

Amit kínálunk Önnek:

  • Munkavégzés helye: Schwäbisch-Gmünd, Németország
  • Munkakezdés: megegyezés szerint
  • Teljes munkaidős állás, határozatlan időre szóló német munkaszerződés
  • Németországi bejelentés, egészség- és nyugdíjbiztosítás
  • Kezdő bruttó órabér:  14,50 – 16,50 Euro (képességektől és szakmai tapasztalattól függően, kiemelkedő szakmai előéletnél ennél magasabb bér is lehet)
  • Egyéb juttatások:  19,43€ napidíj
  • 30 nap/év fizetett szabadság
  • Bejelentett lakcímet és szállást biztosítunk (270€/hó)
  • Teljes körű ügyintézés és magyar nyelvű segítségnyújtás

A vírusintézkedésből adódó kiutazási nehézségek a cégnél megoldottak.

Megbízónk a Hermann Kutter GmbH & Co. KG

Honlapunkon keresztül jelentkezhet a meghirdetett állásra. Jelentkezése elküldésével Ön beleegyezik abba, hogy annak egyes részeit szükség esetén német nyelvre fordítjuk és úgy továbbítjuk a hirdető/munkaadó felé. Adatait a GDPR illetve adatvédelmi szabályzatunkban leírtak szerint kezeljük.

A mezők kitöltésével és elküldésével tudsz az állásra jelentkezni.

A valid email address is required.
A valid phone number is required.

Jelentkezése elküldésével Ön elfogadja, hogy adatait az adatvédelmi szabályzatban leírtak szerint kezeljük.