Kertészt keresünk kertészeti és tereprendezési munkára Felső-Ausztriába

🆕1-2 kertészt keresünk kertészeti és tereprendezési munkára Felső-Ausztriába, AUTÓ SZÜKSÉGES
✅2-3 hónapig tart a munkaviszony !
✅1900€ nettó + ingyenes szállás egyágyas szobában
✅hely: 4770 Andorf / Schärding
✅INGYENES MUNKAKÖZVETÍTÉS
✅kezdés: 2024 június vége
✅5 napos munkahét
✅munkaköri leírás: füvek nyírása, sövények nyírása, ültetés, burkolás, kerítésépítés stb.
✅szállás 30 km-re van biztosítva, Bad Füssingben
✅osztrák leasing cégen keresztül van a munkaszerződés
✅fizikai erőnlét és kézügyesség elengedhetetlen, valamint csapatmunka, megbízhatóság és precizitás ill. gyakorlat
✅német nyelvtudás elvárt – telefonos interjú van
✅2-3 hónap elteltével meghosszabítják a szerződést vagy más munkát biztosítunk a környéken
☝️FELTÉTEL NÉMET NYELVTERÜLETEN SZERZETT GYAKORLAT AZ ADOTT MUNKAKÖRBEN ÉS NÉMET NYELVTUDÁS, AUTÓ
ℹ️ az aktuális fényképes német önéletrajzát a következő e-mail címre küldje: sandra@job4gastro.hu
📞 elérhetőségünk +43 660 6515499 (Sandra Nagyová)
Tapasztalat (év)
1
Munkatapasztalat
végzettséghez nem kötött
Foglalkoztatás típusa
Szezonális
Bér
1900€ nettó
Német nyelvtudás
A2 alapszint
Vezetői engedély
B
Szállás
Munkáltató biztosítja
Iparág
Vendéglátás & Idegenforgalom
Telefon
+43 660 6515499 +43 660 651**** Mutat
Ország/térség
Ausztria